İstanbul Özel Okullar, Ankara Özel Okullar, İzmir Özel Okullar ve daha fazlası hepsi burada.

Özel Pınar Eğitim Kurumları

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2010, 15:59 | Ekleyen: Fahrettin Namoğlu | Kategoriler: Anaokulu, Ankara Özel Okullar, Liseler, İlköğretim Okulları | Etiketler: , , , , , , , , , , , | Yorum yok. »

Özel Pınar Eğitim Kurumları Hakkında:

Burada geleceğimizin temelleri atılıyor…

Biz inanıyoruz ki, mükemmel eğitim sadece sınıfta konu anlatmak ile değil, rehberlik hizmetlerinden ferah bir çalışma ortamına, konusunda uzman eğitimcilerden oluşan bir eğitmen kadrosundan bilinçli bir çalışma planına kadar bir çok etkenin bir araya gelmesi ile sağlanacak bir oluşumun ürünüdür.

Pınar olarak biz, 1997’den beri sürdürdüğümüz eğitim hizmetlerimizde sürekli standartları yükseltme çabası içine olduk. Çocuklarımız en iyisine layıktır. Bu yüzden hep ileriye baktık. Standartlarımızı yükseltmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Geçen yıl bu inançla büyük bir eğitim atağına giriştik. Eğitime inanmış eğitimcilerden bir kadro oluşturduk. Bu çerçevede eğitimi dar kalıplardan kurtarmak için modern bir bina inşa ettik. İnşa ettiğimiz binamızı tüm olanakları kullanarak eğitim ve öğretim için en uygun şekilde donattık.

Şimdi Eğitimde standartlar yükseltmek için harcadığımız çabanın sonuçlarını görmenin mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Yepyeni, çağdaş ve gözde olan Pınar Eğitim Kurumları okulları “sevgi ve bilginin paylaşıldığı yer” sloganıyla geleceğimizin temellerini atmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

İnsanlığın ortak değerlerini yaşam şekli haline getiren, geleceğimizi emanet edebileceğimiz nesilleri, ülkemize ve insanlığa kazandıran, sevgi ve bilginin paylaşıldığı örnek bir eğitim kurumu olmak.

Misyonumuz

Kendisini sürekli yenileyen, öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alan, ufku açık, ekip çalışmasına inanmış, çağdaş ve dinamik eğitim – öğretim kadrosuyla, Türk MilliEğitiminin Temel Amaçları doğrultusunda sorumluluk bilincine sahip, idealist, girişimci, tutarlı, hoşgörülü, bilime ve sanata sevdalı bireyler yetiştirmektir.

Değerlerimiz

Kurumlarımız, değer ve ilkelerini benimsemiş, öğrencileri toptan değil birey birey algılayan, tek tipçi ve statik olmayan, çoğulcu anlayışa sahip, mesleğini seven, üreten, özverili eğitim kadrosuyla; yurdunu ve milletini seven onu yüceltmeye çalışan, Türk milletinin milli, ahlaki, insani ve kültürel değerlerini özümsemiş bireyleri topluma kazandırmayı amaç edinmiştir. Ahlaki temelleri esas almamış eğitim politikalarının başarıya ulaşamayacağı gerçeğinden hareketle, öğrencilere temel insanlık değerlerini kazandırmayı amaç edinir.

Doğruluk ve Dürüstlük, Şeffaflık ve Açıklık, Güvenilirlik, Kararlılık, Tutarlılık, Paylaşımcılık, Çalışmak ve Başarmak, Üretkenlik, Ümit var olmak, Her şeye sevgiyle bakmak temel değerlerimizdir.


Gerekli Bilgiler:

  • Adres ve Telefon:

Özel Yenimahalle Pınar İlköğretim Okulu:

Adres: Anadolu Bulvarı 14.Cadde No:22 Yenimahalle/Ankara
Telefon: 0 (312) 332 27 27 (pbx) Fax: 0 (312) 332 44 52

Özel Çankaya Pınar İlköğretim Okulu:

Adres: Kızılırmak Mah. 1428. Sokak No:2 Çukurambar Çankaya/Ankara
Telefon: 0 (312) 285 33 04 – 284 76 87 Fax: 0 (312) 285 33 08

Özel Yenimahalle Çağlayan Anadolu ve Fen Lisesi:

Adres: Anadolu Bulvarı 14.Cadde No:22 Yenimahalle/Ankara
Telefon: 0 (312) 332 27 27 (pbx) Fax: 0 (312) 332 44 52

Özel Çankaya Çağlayan Anadolu Lisesi:

Adres: Kızılırmak Mah. 1428. Sokak No:2 Çukurambar Çankaya/Ankara
Telefon: 0 (312) 285 33 04 – 284 76 87 Fax: 0 (312) 285 33 08

  • Websitesi: http://www.pinar.k12.tr/Görüşlerinizi Yazın